ZerNova

ZerNova — це сучасна будівля

Комфортне та сучасне житло бізнес-класу з оригінальним плануванням квартир.

У проекті використані технології у сфері енергопостачання будинку з автоматизацією освітлення і з мінімізацією теплових витрат. Це дім для великих і маленьких родин, або для тих, хто бажає жити у зеленому районі у 5-ти хвилинній доступності від центру міста.

Твоя нова квартира

Закінчення будівництва: 2 квартал 2022 року.

Клас нерухомості: бізнес

Адреса: вул. Зернова 55г

Метро: будуєтся Одеська

Поверхів: 14

Секцій: 1

Загальна площа:

Житлова площа:

 

Кількість квартир

1 кімнатних: 104

2 кімнатних: 26

3 кімнатних: 12

5 кімнатних: 1

ZerNova — комфортний будинок у зеленому районі міста

Розташування будинку в районі з добре розвиненою інфраструктурою і транспортною розв’язкою.

В безпосередній близькості до новобудівлі знаходяться безліч шкіл і дитячих садків, магазинів, аптек; неподалік розташований супермаркет Рост та зупинка маршруток і тролейбусів, а в найближчі роки планується відкриття станції метро «Одеська».

Мрія, що здійснюється у вас перед очима

Це дім для тих, хто хоче жити у сучасному і комфортному будинку із автономним опаленням, ошатною та зеленою прибудинковою територією, у 5-ти хвилинах від центру міста.

У будинку застосовані технології в сфері енергопостачання будинку з автоматизацією освітлення і з мінімізацією теплових втрат. Завдяки автономному опаленню від прибудованої газової котельні витрати на тепло в опалювальний сезон будуть значно менші. Для любителів простору та міської естетики в будинку заплановані дворівневі квартири — тут є простір для польоту дизайнерської думки! А також з верхніх поверхів відкриватиметься міська панорама, від якої перехоплює подих.

Автономне опалення

У будинку передбачене автономне опалення від кришної газової котельні. Це надасть змогу значно скоротити витрати на тепло в опалювальний сезон.

Цегляний будинок

Будівля зводиться із цегли, зовні стіни додатково утеплюються базальтовою ватою, - у будинку буде тепло у будь-яку пору року.

Сучасні планування

Кожен квадратний метр дворівневих кімнат вивірений і ергономічно більший, а ніж у звичайних плануваннях. Тут є простір для польоту дизайнерської думки.

Безпечно 24/7

У будинку встановлено відеоспостереження та консьєрж. Сигналізація підведена до будинку, під'їзду та квартир.
завантажити каталог (.pdf)

Планування квартир

Ви можете завантажити електронний каталог проекту в якому Ви знайдете: генплан, планування квартир, візуалізацію проекту.

А також Ви можете скористатися сервісом наявності квартир.

ZerNova

Хід будівництва

10
ZerNova: дійшли до даху

Будівництво по вулиці Зернова йде чітко за графіком. Повністю завершені роботи по цегляній кладці всіх 14-ти поверхів і проведено скління 13-ти поверхів, розпочаті роботи з укладання покрівельних матеріалів.

9
ZerNova: останнiй поверх

Будівництво по вулиці Зернова йде строго за графіком і на даний момент завершено будівництво 13го поверху, ведеться будівництво 14го (останнього) поверху, проведено скління 12ти поверхів.

8
ZerNova: засклено 10 поверхів

Будівництво по вулиці Зернова йде строго за графіком і на даний момент триває будівництво 13-го поверху, проведено скління 10-ти поверхів.

7
ZerNova: кладка 13-го поверху

Будівництво по вулиці Зернова йде строго за графіком і на даний момент ведеться цегляна кладка 13-го поверху, виконано скління 9-ти поверхів.

6
ZerNova: 10-й поверх розпочато

Будівництво по вулиці Зернова йде чітко за графіком. Завершено роботи по цегляній кладці і монтажу плит перекриття 9-го поверху. Розпочато роботи по возведенію10-го поверху.

5
ZerNova: завершено 8-й поверх

Будівництво по вулиці Зернова йде чітко за графіком. Завершено роботи по цегляній кладці і роботи по монтажу плит перекриття 8-го поверху, ведуться роботи по цегляній кладці 9-го поверху.

4
ZerNova: завершено кладку 8-го поверху

Будівництво по вулиці Зернова йде чітко за графіком. Завершено роботи по цегляній кладці 8-го поверху.

3
ZerNova: цегляна кладка 7-го поверху

Будівництво по вулиці Зернова йде чітко за графіком. Завершено роботи по цегляній кладці 7-го поверху і розпочато роботи з монтажу плит перекриття 7-го поверху.

2
ZerNova: завершення 6 поверху

Будівництво по вулиці Зернова йде чітко за графіком. Завершено роботи по цегляній кладці 6-го поверху і розпочато роботи з монтажу плит перекриття 6-го поверху.

1
Завершено 5 поверх

Завершено роботи по цегляній кладці 5 поверху, а також монтажу плит перекриття 5 поверху, розпочато будівництво 6 поверху.

Раніше
Контакти

Збираєтеся придбати квартиру?

Ми вам допоможемо! Залиште свої контакти по посиланню нижче і наші менеджери найближчим часом з вами зв’яжуться, що б допомогти підібрати найкращий варіант.

Телефон:
Email:
Адреса:
Харків
вул. Зернова, 55г
Адреса відділу продажу:
Харків
вул. Донця-Захаржевського, 6/8