Leonardo town

Клубний будинок преміум-класу

Обираючи Leonardo town, Ви отримуєте не тільки квартиру – ви обираєте спосіб життя. Будинок, збудований виключно для вас.

Ми знаємо, як важливо бути в центрі подій, але при цьому зберігати баланс спокою і рівноваги.

І ми знайшли рішення. Ми будуємо дім із Вашим характером.

Винятковий будинок для тих, хто хоче жити в одному ритмі з великим містом, але при цьому зберігати внутрішній спокій для відпочинку. Це новий рівень сервісу і комфорту.

Винятковий, як і ти

Закінчення будівництва: 3 квартал 2022 року.

Клас нерухомості: преміум

Адреса:вул. Донець-Захаржевського, 6/8

Метро: Історичний музей

Поверхів: 8-9

Секцій: 2

Загальна площа: 7362,8 кв.м.

Житлова площа: 3848,1 кв.м

Кількість паркомісць: 35

 

Кількість квартир

1 кімнатних: 28

2 кімнатних: 10

3 кімнатних: 24

4 кімнатних: 4

5 кімнатних: 2

Ви обираєте спосіб життя.

У будинку передбачений великий перелік сервісів, доступний тільки його мешканцям.

Винятковий будинок для тих, хто хоче жити в одному ритмі з великим містом, але при цьому зберігати внутрішній спокій для відпочинку. Це новий рівень сервісу і комфорту.

Дає свободу вибору.

Для тих, кто любить зустрічати світанки, і для тих, хто воліє насолоджуватися архітектурою міста. Для тих, хто любить спокій, і для тих, кому важливо бути ближче до природи.

Leonardo town вбудований безпосередньо у тканину міста. Це вибір любителів міської естетики, адже вікна будинку виходять на історичні пам’ятки, парк і головну вулицю Харкова. З верхніх поверхів відкривається виняткова панорама на центр і сквер Поезії. Таке розташування дозволяє ввечері залишатися наодинці з містом, а вдень відчувати його стрімкий рух.

Розташування

Будинок знаходиться у самому центрі міста, але при цьому поруч із зеленим парком.

Сучасний

Будинок оснащений сучасними технологіями і інноваціями для комфортного життя.

Життєлюбний

У будинку передбачено все для комфортного і активного способу життя.

Особливий

Квартири, які підтримують господаря у його звичках.
завантажити каталог (.pdf)

Планування квартир

Ви можете завантажити електронний каталог проекту в якому Ви знайдете: генплан, планування квартир, візуалізацію проекту.

А також Ви можете скористатися сервісом наявності квартир.

Leonardo town

Хід будівництва

10
Leonardo town: фасад та вікна

Будівництво по вулиці Донець Захаржевського продовжує рухатися вперед і на даний момент ведуться роботи по установці вікон, а також з утеплення та пристрою фасадних блоків.

9
Leonardo town: опалубок паркінгу

Будівництво по вулиці Донця-Захаржевського продовжує рухатися вперед і на даний момент завершена заливка бетонної основи і колон паркінгу. Розпочато роботи по установці опалубки перекриття паркінгу.

8
Leonardo town: паркiнг

Будівництво по вулиці ДонецьЗахаржевського продовжує рухатися вперед і на даний момент ведуться роботи по влаштуванню підземного паркінгу.

7
Leonardo town: дахова котельня

Будівництво по вулиці Донець-Захаржевського продовжує рухатися вперед і на даний момент завершено перекриття покрівлі 9-го поверху, ведуться роботи по будівництво дахової котельні, а також розпочато роботи по влаштуванню видових терас.

6
Leonardo town: завершено 9-й поверх

Будівництво по вулиці Донець-Захаржевського йде за графіком. В даний час завершено будівництво 9-го останнього поверху і розпочато роботи по цегляній кладці огороджуючих конструкцій 3-го і 4-го поверхів.

5
Leonardo town: 8-й поверх розпочато

Будівництво по вулиці Донець-Захаржевского вишло на новий етап і на даний момент завершені роботи по заливці вертикальних конструкцій та плити перекриття 8-го поверху.

4
Опалубки на 7 поверсі

Будівельники завершили залиття 7-го поверху залізобетоном та розпочали встановлення опалубків 8-го поверху секції S2. У секції S1 відбулось залиття 6 та 7 поверхів, на 7 поверсі були встановлені опалубки 8-го поверху.

3
Встановлені арматурні каркаси

На будівельному майданчику підготували арматурні каркаси для будівництва наступних поверхів, а також закупили і завезли залізобетонні вироби. Будинок зростає покроково і чітко за графіком.

2
Опалубки на 6 поверсі секції S2

На будівництві завершили залиття 6-го поверху залізобетоном та були втсановленні встановлюємо опалубки 7-го поверху секції S2. У секції S1 відбулось залиття 4 та 5 поверхів, на 6-му встановлюються опалубки.

1
В обох секціях зводиться каркас

Будівельники завершили залиття 6-го поверху залізобетоном та розпочали встановлення опалубків 7-го поверху секції S2. У секції S1 відбулось залиття 4 та 5 поверхів, на 6-му встановлюємо опалубки.

Раніше
Контакти

Збираєтеся придбати квартиру?

Ми вам допоможемо! Залиште свої контакти по посиланню нижче і наші менеджери найближчим часом з вами зв’яжуться, що б допомогти підібрати найкращий варіант.