the first capital

Клубний будинок преміум-класу

Обираючи the first capital residence, Ви отримуєте не тільки квартиру – ви обираєте стиль життя.

ЖК the first capital residence — новий проект преміум-класу в самому центрі Харкова; це вибір тих, кого заворожує ритм великого міста.

the first capital residence

Закінчення будівництва: 3 квартал 2022 року.

Клас нерухомості: преміум
Адреса: вул. Свободи,35
Метро: Пушкінська, Університет
Поверхів: 13
Секцій: 1
Загальна площа: 5 543, 82 кв.м.
Житлова площа: 4 246,47 кв.м
Кількість паркомісць: 29

У центрі подій

У будинку передбачено все для комфортного і активного способу життя.

Кому цікавіше встигнути на останній сеанс в кінотеатр, ніж на останню електричку. Кого важливо послухати рідкісний концерт улюбленої групи. Кликати друзів в гості в будь-який день, а не тільки по святах. А заробившись-провести решту годин для сну в своєму ліжку, а не вагоні метрополітену або за кермом авто.

Вибір за тобою

Тільки ти обираєш майбутню свободу свого життя!

the first capital residence це новий світ, де скасовуються обмеження і дискомфорт великого міста. Територія, де головною цінністю стає свобода. Свобода жити гідно. Бути активним. Творити. Спілкуватися.

Розташування

the first capital residence затишно сховався в тиші і зелені респектабельного кварталу в центрі міста.

Сучасний

Елегантна авторська Архітектура, дорога обробка фасадів та інтер'єрів, атмосфера статусного закритого клубу... унікальний для центру міста оазис спокою, де ніщо не відволікає від вдумливого насолоди життям.

Життєлюбний

the first capital residence - унікальний житловий комплекс, що дає своїм жителям приголомшливі можливості для поліпшення якості свого життя. Ваше життя наповниться яскравими емоціями і безцінним досвідом, які і складають основу і головну цінність нашого життя.

Особливий

the first capital residence - це будинок для сучасного Харкова, великого мегаполісу, де постійний розвиток відбувається з повагою до історії.
завантажити каталог (.pdf)

Планування квартир

Ви можете завантажити електронний каталог проекту в якому Ви знайдете: генплан, планування квартир, візуалізацію проекту.

А також Ви можете скористатися сервісом наявності квартир.

The first capital residence

Хід будівництва

10
the first capital: 12-й поверх

Будівництво по вулиці Свободи йде з випередження графіка і на даний момент завершені роботи по заливці перекриття 12го поверху, проводяться роботи по зворотній засипці фундаменту.

9
the first capital: завершено 11-й поверх

Будівництво по вулиці Свободи продовжує рухатися вперед і на даний момент завершені роботи по заливці перекриття 11-го поверху.

8
the first capital: завершення 8-го поверху

Будівництво по вулиці Свободи стрімко рухається вперед і на даний момент ведуться роботи по заливці перекриття 8го поверху.

7
the first capital: сьомий поверх

Будівництво по вулиці Свободи стрімко рухається вперед і на даний момент ведуться роботи по заливці перекриття 7-го поверху.

6
the first capital: перекриття 6-го поверху

Будівництво по вулиці Свободи продовжує рухатися вперед і в даний час завершені роботи по заливці перекриття 6-го поверху.

5
the first capital: другий поверх

Будівництво по вулиці Свободи продовжує рухатися вперед і на даний момент завершені роботи по заливці вертикальних конструкцій другого поверху.

4
the first capital: перекриття першого поверху

Будівництво по вулиці Свободи продовжує рухатися вперед і на даний момент завершені роботи по заливці перекриття першого поверху.

3
the first capital: паркінг завершено

Будівництво по вулиці Свободи продовжує рухатися вперед і на даний момент завершені роботи по заливці перекриття підземного паркінгу, розпочато підготовку до пристрою вертикальних конструкцій 1-го поверху.

2
the first capital: завершення паркінгу

Будівництво по вулиці Свободи продовжує рухатися вперед і на даний момент ведуться роботи по заливці перекриття підземного паркінгу.

1
the first capital: завершено стіни паркінгу

Будівництво по вулиці Свободи продовжує рухатися вперед і на даний момент виконано на 100% будівництво монолітних стін паркінгу, встановлена опалубка вертикальних конструкцій колон і шахти ліфта.

Раніше
Контакти

Збираєтеся придбати квартиру?

Ми вам допоможемо! Залиште свої контакти по посиланню нижче і наші менеджери найближчим часом з вами зв’яжуться, що б допомогти підібрати найкращий варіант.

Телефон:
Email:
Адреса:
Харків
вул. Свободи 35
Адреса відділу продажу:
Харків
вул. Донця-Захаржевського, 6/8