Gaudi hall

«Я», успішний
і талановитий,
в постійному русі

Прагнеш до певних стандартів і цілей, не питай себе «який ти», будь собою, обирай найкраще.

Gaudi Hall — індивідуальний. Він заслуговує пильної уваги. Оригінальний синтез ідей і комфорту. Ще один результат нашої роботи, черговий проект, відповідний новому рівню європейського життя. З простих ліній створилася чудова композиція. Експеримент з формами, сміливі комбінації, вдале поєднання світла й простору: реалізовані сміливі архітектурні та інженерні ідеї.

Житловий комплекс введено в єксплуатацію.
Всі квартири продано.

Перший енергоефективний

Закінчення будівництва: 2 квартал 2018 року.

Здано в експлуатацію

Клас нерухомості: бізнес

Адреса: пров. Ващенківський, 19

Метро: Гагаріна, площа Конституції

Поверхів: 9

Секцій: 1

 

Кількість квартир

1 кімнатних: 36

2 кімнатних: 20

3 кімнатних: 17

У самому
серці міста

Розташування та інфраструктура району ідеальні, якщо життя пов'язане з діловим центром Харкова.

Будинок розташований на південному березі історичного центру Харкова в районі з добре розвиненою інфраструктурою і транспортною розв’язкою. Він знаходиться в п’ятистах метрах від станції метро Проспект Гагаріна та неподалік від залізничного та автобусного вокзалів. Адміністративний центр міста і центральний ринок розташовані всього за п’ятнадцять хвилин хотьби. Тут легко буде знайти надійне місце для життя й відпочинку.

Gaudi Hall — територія високих стандартів, без зайвих питань

Індивідуальна обробка поверхів - тонка естетика в загальній стилістиці проекту.

Перший енергоефективний будинок. Особливість — в електричному автономному опаленні. Індивідуальна обробка поверхів, система інтелектуального освітлення комплексу, ландшафтний дизайн, розроблений за особливим проектом, яскравий та безпечний дитячий майданчик – все це досконально опрацьовано і сплетено в абсолютний комфорт.

Енергоефективний будинок

Особливість – в електричному автономному опаленні. Зручність, комфорт та економія витрат! Оплачуються реально споживані ресурси.

Безпека 24/7

Камери спостереження безперервно працюють на спокій дорослих і безпеку дітей. Система контролю максимально захищає Gaudi Hall від небажаних гостей.

Унікальний дизайн

Експеримент з формами, сміливі комбінації, вдале поєднання світла й простору: реалізовані сміливі архітектурні та інженерні ідеї.

Нестандартні планування

Будинок дає можливість для втілення будь-якого дизайн-проекту і зробити свою оселю модною, сучасною і досконалою.
Gaudi hall

Життя проекту

9
Gaudi Hall здано в експлуатацію!

Gaudi Hall здано в експлуатацію, та наразі будівля введена в експлуатацію та отримала поштову адресу.

8
Асфальтування доріг Gaudi hall

На даний час в Gaudi hall повним ходом йде благоустрій прибудинкової території: навколо будинку проклали плитку, заасфальтували дорогу, встановили ліхтарі. Благоустрій Gaudi hall продовжується та йде згідно із затвердженим графіком.

7
Благоустрій у розпалі!

Благоустрій прибудинкової території Gaudi hall продовжується. Навколо будинку проклали плитку. Ведуться роботи з асфальтування доріг.

6
Gaudi Hall готовий до зустрічі з вами!

На сьогоднішній день на об’єкті вже закінчені будівельні роботи та упорядкована прибудинкова територія з дитячим майданчиком. Наступним етапом буде підключення комунікацій.

5
Квартира в серці Харкова

Gaudi Hall — перший в м. Харкові житловий будинок з електричним автономним опаленням, який знаходиться в історичному серці міста, в районі з добре розвиненою інфраструктурою і транспортною розв’язкою.

4
Енергоефективний Gaudi hall

В Gaudi hall встановлено індивідуальне електричне опалення. Це сміливе рішення, яке дозволить майбутнім мешканцям самостійно регулювати температуру в оселях, завдяки власним електричним котлам опалення. Це зручність, комфорт та економія витрат!

3
Оригінальний Gaudi hall

Gaudi hall утворився з простих ліній, де були реалізовані сміливі архітектурні та інженерні ідеї: експеримент з формами, сміливі комбінації, вдале поєднання світла й простору, індивідуальна обробка поверхів — тонка естетика в загальній стилістиці проекту.

2
Безпечний Gaudi hall

На території житлового комплексу Gaudi hall планується власна структура комфорту. Особлива увага буде приділятися безпеці. Квартири в будинку будуть знаходитися під постійним відеоспостереженням. Система контролю максимально захистить Gaudi hall від небажаних гостей. Камери спостереження будут працювати на спокій дорослих і безпеку дітей.

1
Зручні квартири в Gaudi hall

Планування квартир в Gaudi hall максимально комфортне та раціонально розподілене. Квартири можно придбати в 1-, 2- та 3-кімнатному варіанті, проте каркасна технологія будівництва дозволяє перепланувати придбане житло.

Раніше
Контакти

Збираєтеся придбати квартиру?

Ми вам допоможемо! Залиште свої контакти по посиланню нижче і наші менеджери найближчим часом з вами зв’яжуться, що б допомогти підібрати найкращий варіант.

Телефон:
Email:
Адреса:
Харків
Ващенківський провулок, 19
Адреса відділу продажу:
Харків
вул. Донця-Захаржевського, 6/8