2020 жовтень | величний, як дерево

Новий рівень

Компанія, створена у 2003 році

На сьогодні у компанії 12 успішно реалізованих обєктів і чітке бачення своєї місії: ми будуємо майбутнє, в якому самі хочемо жити.

Надійність, чесність та компетентність – цінності, що лежать в основі діяльності компанії. Ці принципи ми втілили у кожній цеглині об’єктів, побудованих у різних сегментах: від житла економ-класу до класу Преміум. В цьому полягає особливість megainvestbud – ми розуміємо потреби людей і робимо все, щоб їх задовольнити. Компанія працює у 3-х секторах нерухомості: економ, бізнес та Преміум-клас.

Ми відкриті до діалогу з клієнтом, тому постійно нагадуємо про можливість індивідуального підходу.

Компанія, орієнтована на потреби своїх клієнтів. Департамент продажу з вами на зв’язку до моменту придбання помешкання, а департамент сервісу – після.

Енергоефективні будинки, ексклюзивні проекти, зручні планування квартир, виняткові умови придбання – нам є, що запропонувати.

Компанія megainvestbud завжди йде на зустріч клієнту.

Ми розробили програми лояльності, які дозволяють знайти вдале рішення у кожному окремому випадку.

Ціни фіксуються у гривні, тож ми не залежимо від коливань курсу валют.
Ми гарантуємо максимальну прозорість при укладанні договору купівлі квартири.
Крім того, ми супроводжуємо клієнта на всіх етапах придбання квартири – ми відповідаємо на всі питання до моменту укладення договору про купівлю, а після – наш департамент сервісу радо допомагає у вирішенні всіх побутових ситуацій.
Ми пропонуємо гнучкі умови в плані розстрочок (три роки — без відсотків, п’ять років — процентна розстрочка). Завжди є варіант альтернативних рішень.

Мегаінвестбуд – в першу чергу, це люди.

Велика компанія складається з живих думок, бажань та ідей, і все це втілюється у кожній цеглині проектів, що будуються.

Нам є чим, пишатися. Мегаінвестбуд – це сотні людей, які обєднані однією ідеєю – зробити наше місто кращим, а його городян — щасливішими. Ми реалізували 12 успішних проектів, накопичили досвід, і тепер виходимо на новий рівень якості.

Ми турбуємось про ваші витрати.

Енергоефективні будинки megainvestbud зберігають тепло взимку, прохолоду влітку і гроші в кишені власників квартир за комунальні послуги протягом всього року.

Важливо сказати, що у більшості наших об’єктів передбачено автономне опалення. А це означає — істотне скорочення витрат в опалювальний сезон. Власник оселі може самостійно регулювати температуру у квартирі, а отже, і цифру у рахунках при сплаті комунальних послуг.

Про компанію