ZerNova

ZerNova — це сучасна будівля

Комфортне та сучасне житло бізнес-класу з оригінальним плануванням квартир.

У проекті використані технології у сфері енергопостачання будинку з автоматизацією освітлення і з мінімізацією теплових витрат. Це дім для великих і маленьких родин, або для тих, хто бажає жити у зеленому районі у 5-ти хвилинній доступності від центру міста.

 

Повідомляємо про зміну реквізитів для сплати платежів відповідно до договорів укладених з:

ПП «КЕЙ-С» (ЄДРПОУ 38001765), сплату потрібно проводити на р\р UA473052990000026006001606444, відкритий в АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

ТОВ «МЕГАІНВЕСТБУД» (ЄДРПОУ 32761381), сплату проводити на р\р UA 033204780000026007924923310, відкритий в АБ «УКРГАЗБАНК».

Твоя нова квартира

Закінчення будівництва: 2 квартал 2022 року.

Клас нерухомості: бізнес

Адреса: вул. Зернова 55г

Метро: будуєтся Одеська

Поверхів: 14

Секцій: 1

ZerNova — комфортний будинок у зеленому районі міста

Розташування будинку в районі з добре розвиненою інфраструктурою і транспортною розв’язкою.

В безпосередній близькості до новобудівлі знаходяться безліч шкіл і дитячих садків, магазинів, аптек; неподалік розташований супермаркет Рост та зупинка маршруток і тролейбусів, а в найближчі роки планується відкриття станції метро «Одеська».

Мрія, що здійснюється у вас перед очима

Це дім для тих, хто хоче жити у сучасному і комфортному будинку із автономним опаленням, ошатною та зеленою прибудинковою територією, у 5-ти хвилинах від центру міста.

У будинку застосовані технології в сфері енергопостачання будинку з автоматизацією освітлення і з мінімізацією теплових втрат. Завдяки автономному опаленню від дахової газової котельні витрати на тепло в опалювальний сезон будуть значно менші. Для любителів простору та міської естетики в будинку заплановані дворівневі квартири — тут є простір для польоту дизайнерської думки! А також з верхніх поверхів відкриватиметься міська панорама, від якої перехоплює подих.

Автономне опалення

У будинку передбачене автономне опалення від кришної газової котельні. Це надасть змогу значно скоротити витрати на тепло в опалювальний сезон.

Цегляний будинок

Будівля зводиться із цегли, зовні стіни додатково утеплюються базальтовою ватою, - у будинку буде тепло у будь-яку пору року.

Сучасні планування

Кожен квадратний метр дворівневих кімнат вивірений і ергономічно більший, а ніж у звичайних плануваннях. Тут є простір для польоту дизайнерської думки.

Безпечно 24/7

У будинку встановлено відеоспостереження та консьєрж. Сигналізація підведена до будинку, під'їзду та квартир.
завантажити каталог (.pdf)

Планування квартир

Ви можете завантажити електронний каталог проекту в якому Ви знайдете: генплан, планування квартир, візуалізацію проекту.

А також Ви можете скористатися сервісом наявності квартир.

ZerNova

Хід будівництва

10
ZerNova: утеплення фасаду

Будівельні роботи ведуться згідно з затвердженим графіком. На даний момент продовжуються роботи з влаштування та утеплення фасаду, а також ведуться роботи з влаштування внутрішньобудинкових інженерних мереж.

9
ZerNova: влаштування фасаду

Будівельні роботи ведуться згідно з графіком і на даний момент активно продовжуються роботи з влаштування та утеплення фасаду.

8
ZerNova: мембрана паробар’єра

Будівельні роботи ведуться згідно з графіком і на даний момент повністю завершено роботи по укладанню мембрани паробар’єра та утеплювача покрівлі. Розпочато роботи з монтажу пінобетонної стяжки.

7
ZerNova: дійшли до даху

Будівництво по вулиці Зернова йде чітко за графіком. Повністю завершені роботи по цегляній кладці всіх 14-ти поверхів і проведено скління 13-ти поверхів, розпочаті роботи з укладання покрівельних матеріалів.

6
ZerNova: останнiй поверх

Будівництво по вулиці Зернова йде строго за графіком і на даний момент завершено будівництво 13го поверху, ведеться будівництво 14го (останнього) поверху, проведено скління 12ти поверхів.

5
ZerNova: засклено 10 поверхів

Будівництво по вулиці Зернова йде строго за графіком і на даний момент триває будівництво 13-го поверху, проведено скління 10-ти поверхів.

4
ZerNova: кладка 13-го поверху

Будівництво по вулиці Зернова йде строго за графіком і на даний момент ведеться цегляна кладка 13-го поверху, виконано скління 9-ти поверхів.

3
ZerNova: 10-й поверх розпочато

Будівництво по вулиці Зернова йде чітко за графіком. Завершено роботи по цегляній кладці і монтажу плит перекриття 9-го поверху. Розпочато роботи по возведенію10-го поверху.

2
ZerNova: завершено 8-й поверх

Будівництво по вулиці Зернова йде чітко за графіком. Завершено роботи по цегляній кладці і роботи по монтажу плит перекриття 8-го поверху, ведуться роботи по цегляній кладці 9-го поверху.

1
ZerNova: завершено кладку 8-го поверху

Будівництво по вулиці Зернова йде чітко за графіком. Завершено роботи по цегляній кладці 8-го поверху.

Раніше
Контакти

Збираєтеся придбати квартиру?

Ми вам допоможемо! Залиште свої контакти по посиланню нижче і наші менеджери найближчим часом з вами зв’яжуться, що б допомогти підібрати найкращий варіант.

Телефон:
Email:
Адреса:
Харків
вул. Зернова, 55г
Адреса відділу продажу:
Харків
вул. Донця-Захаржевського, 6/8