Сонячний 4 черга

Сонячний квартал – місце, комфортне для життя

Сучасний, комфортний і безпечний будинок бізнес-класу.

Сонячний квартал-4 являє собою 17-поверховий однопід’їзний цегляний житловий будинок з автономним опаленням. У новобудові запроектовані три-, дво- та однокімнатні квартири з добре продуманим та раціональним плануванням, а також дворівневі квартири на останніх поверхах, з вікон яких відкривається приголомшливий вид на місто.
Повідомляємо про зміну реквізитів для сплати платежів відповідно до договорів укладених з:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕХНІЧНА ІНІЦІАТИВА» (ЄДРПОУ 34862310), сплату проводити на р\р UA813052990000026007041611799, відкритий в АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

ТОВ «МЕГАІНВЕСТБУД» (ЄДРПОУ 32761381), сплату проводити на р\р UA 033204780000026007924923310, відкритий в АБ «УКРГАЗБАНК».

Сонячний — теплий та яскравий.

Закінчення будівництва: 2 квартал 2022 року.

Клас нерухомості: бізнес

Адреса: вул. Василя Стуса 13/1

Метро: Академіка Павлова

Поверхів: 17

Секцій: 1

Кількість паркомісць: 38

Не просто Салтівка, а найкраща її частина!

Найзручніша інфраструктура для вашого комфортного життя.

Сонячний квартал 4, будинок бізнес-класу, сучасний та комфортний, розташований на вулиці Василя Стуса, у двох кроках від станції метро Академіка Павлова. Неподалік знаходяться зупинки маршруток, автобусів та трамваїв, великий вибір шкіл та дитячих садків. Поруч магазини, аптеки, торгівельні центри.

Четвертий крок
у розбудові комфортабельного кварталу

Теплий цегляний будинок з оригінальними плануваннями квартир, підземним паркінгом і автономним опаленням та облаштованою прибудинковою територією.

Будинок зводиться із цегли, зовні стіни додатково утепляються базальтовою ватою, — у будинку буде тепло у будь-яку пору року. Від індивідуальної прибудованої газової котельні передбачене автономне опалення — це дасть змогу значно скоротити витрати на тепло в опалювальний сезон. Щоб не не потрібно було думати про безпеку власного авто, для мешканців Сонячного кварталу 4 створений власний паркінг прямо під будинком.

Автономне опалення

У будинку передбачене автономне опалення від прибудованої газової котельні. Це надасть змогу значно скоротити витрати на тепло в опалювальний сезон.

Цегляний будинок

Будівля зводиться із цегли, зовні стіни додатково утеплюються базальтовою ватою, - у будинку буде тепло у будь-яку пору року.

Підземний паркінг

Тепер не потрібно думати про безпеку власного авто – megainvestbud вже все передбачив і для мешканців Сонячного кварталу 4 створив власний паркінг прямо під будинком.

Зручне розташування

Близьке розташування станції метро «Академіка Павлова», зупинок маршруток, тролейбусів і трамваїв.
завантажити каталог (.pdf)

Планування квартир

Ви можете завантажити електронний каталог проекту в якому Ви знайдете: генплан, планування квартир, візуалізацію проекту.

А також Ви можете скористатися сервісом наявності квартир.

третя черга

Хід будівництва

10
Сонячний квартал 4: закінчення паркінгу

Будівельні роботи ведутся згідно із затвердженим графіком. На даний момент продовжуються роботи з влаштування та утеплення фасаду, також з влаштування внутрішніх інженерних мереж, закінчуються роботи з будівництва підземного паркінгу.

9
Сонячний квартал 4: утеплення фасаду

Будівельні роботи ведуться згідно з графіком. На даний момент активно продовжуються роботи з влаштування та утеплення фасаду.

8
Сонячний квартал 4: утеплення покрівлі

Будівельні роботи ведуться згідно з графіком. На даний момент завершено утеплення покрівлі та повністю залита пінобетонна стяжка.

7
Сонячний квартал 4: кладку завершено

Будівельні роботи йдуть згідно затвердженого графіка. На даний момент завершена цегляна кладка всіх 17-ти поверхів, проведено скління 16-ти поверхів, розпочаті роботи з укладання покрівельних матеріалів.

6
Сонячний квартал 4: 17-й поверх

Будівельні роботи по вулиці В.Стуса йдуть згідно затвердженого графіка і на даний момент ведуться роботи по цегляній кладці 17го (останнього) поверху, а також розпочато роботи по влаштуванню підземного паркінгу.

5
Сонячний квартал 4: останній поверх

Будівельні роботи по вулиці В.Стуса йдуть згідно затвердженого графіка і на даний момент завершені роботи по цегляній кладці і плит перекриття 16-го поверху, розпочато роботи по цегляній кладці 17-го (останнього) поверху.

4
Сонячний квартал 4: засклено 14 поверхів

Будівельні роботи по вулиці В.Стуса йдуть згідно затвердженого графіка і в даний час ведеться цегляна кладка 16-го поверху і проведено скління 14-ти поверхів.

3
Сонячний-4: 14-й поверх

Будівельні роботи йдуть згідно затвердженого графіка. На даний момент ведуться роботи по цегляній кладці 14-го поверху.

2
Сонячний-4: засклено 11 поверхів

Будівельні роботи йдуть згідно затвердженого графіка. На даний момент завершені роботи по цегляній кладці 13-го поверху, розпочато роботи з монтажу плит перекриття 13-го поверху. Засклено 11 поверхів.

1
Сонячний-4: почато 13-й поверх

Будівельні роботи йдуть згідно затвердженого графіка. На даний момент завершена цегляна кладка і монтаж плит перекриття 12 — го поверху, розпочато цегляна кладка 13 — го поверху. Повним ходом йдуть роботи зі скління будинку, завершено скління 7-ми поверхів, на даний момент проводяться роботи по монтажу вікон і балконних блоків на 8-му поверсі.

Раніше
Контакти

Збираєтеся придбати квартиру?

Ми вам допоможемо! Залиште свої контакти по посиланню нижче і наші менеджери найближчим часом з вами зв’яжуться, що б допомогти підібрати найкращий варіант.

Телефон:
Email:
Адреса:
Харків
вул. Василя Стуса, 13/1
Адреса відділу продажу:
Харків
вул. Донця-Захаржевського, 6/8