Райдужний черга 2

Перлина Роганського житлового масиву

Мікрорайон Райдужний - це житло економ-класу з приватним забезпеченням комунальних послуг від забудовника і уважним повсякденним сервісом

Друга черга мікрорайону Райдужний являє собою десятиповерховий монолітно-каркасний житловий будинок з газовим автономним опаленням в кожній квартирі та розташований в Роганському житловому масиві. Віддаленість від галасливого центру, чисте повітря, з вікон відкривається гарна панорама, а також поруч є все необхідне: дитячі садки, школи, магазини, ринок тощо. Перевагою життя в районі розташування мікрорайону Райдужний є чисте повітря і атмосфера спокою і комфорту, з вікон відкривається прекрасний вид Харківської округи.

Житловий комплекс введено в єксплуатацію.

Атмосфера спокою і комфорту

Закінчення будівництва: 4 квартал 2017 року.

Клас нерухомості: економ

Адреса: вул. О. Зубарєва, 34а

Метро: Індустріальна (10 хвилин)

Поверхів: 10

Секцій: 5

Вдала транспортна розв’язка

Біля будинку коло тролейбусів і маршруток, найближча станція метро знаходиться в 10 хвилинах їзди.

В районі добре розвинена інфраструктура та транспортна розв’язка, а саме: наявність біля будинку кола тролейбусів та маршруток, близькість супермаркетів, наявність в безпосередній близькості школи та дитячого садка, в 10-ти хвилинах їзди на маршрутному автобусі від ст. метро «Індустріальна».

Житло найвищого класу у своєму сегменті

Будинок другої черги мікрорайону Райдужний дозволяє своїм мешканцям раціонально розпоряджатися власними коштами в опалювальний сезон.

Завдяки автономному опалюванню сплачується тільки кількість витраченої теплової енергії. Мешканці також мають можливість самостійно вирішувати, коли необхідно розпочати опалювати квартиру, і при цьому встановлювати необхідну температуру в кімнатах, що збільшує комфортність проживання. Газовий котел в кожній квартирі також забезпечує гаряче водопостачання протягом всього року.

Автономне опалення

В кожній квартирі встановлений індивідуальний газовий котел автономного опалення. Це надасть змогу значно скоротити витрати на тепло в опалювальний сезон.

Монолітно-каркасна будівля

Монолітні плити створюють рівну поверхню стелі без швів. Відсутність громіздких несучих стін дозволяє втілити будь-які бажання замовника по плануванню квартири.

Безпечно 24/7

У будинку встановлено сучасну систему охорони від служби охорони «О-Мега»: сучасна система охоронної сигналізації з подальшим виїздом за сигналом «Тривога» групи швидкого реагування.

Уважний сервіс

Приватне забезпечення комунальних послуг від забудовника і уважний сервіс, що означає якісне виконання всіх комунальних зобов'язань перед мешканцями та готовність спільно вирішувати виникаючі питання.
друга черга

Життя проекту

5
Облаштування території

Упорядкування прибудинкової території зданого будинку мікрорайону Райдужний завершилося. Були встановлені дитячі майданчики з пісочницею для малюків, гірки, гойдалки та спортивний майданчик для workout.

4
Підключення до системи охорони

В зданому будинку другої черги мікрорайону Райдужний встановлюють сучасну систему охорони від служби охорони «О-Мега»: сучасна система охоронної сигналізації з підключенням на пульт централізованого спостереження з подальшим виїздом за сигналом «Тривога» групи швидкого реагування.

3
Укладання асфальту

На території будинку другої черги мікрорайону Райдужний активно ведуться роботи з укладання асфальту: сформована основа під асфальтобетон і будівельники укладають верхній шар асфальтобетонного покриття з гарячої щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, а також проведена укладання бордюрів.

2
Розпочата викладка тротуарів

Біля будинку другої черги мікрорайону Райдужний тривають роботи з благоустрою території. Починається викладка тротуарів, ведеться підготовка до асфальтування доріг.

1
Триває оздоблення

На території будинку другої черги мікрорайону Райдужний тривають оздоблювальні роботи місць загального користування та фасаду будинку. Активно ведеться монтаж огороджувальних конструкцій балконів.

Раніше
Контакти

Збираєтеся придбати квартиру?

Ми вам допоможемо! Залиште свої контакти по посиланню нижче і наші менеджери найближчим часом з вами зв’яжуться, що б допомогти підібрати найкращий варіант.

Телефон:
Email:
Адреса:
Харків
вул. О. Зубарєва 34
Адреса відділу продажу:
Харків
вул. Донця-Захаржевського, 6/8