12
Реалізованих проектів
1944
Проданих апартаментів
1934
Щасливих сімей
139085
Метрів площі

Наші проекти

поточна пропозиція

Наші проекти

поточна пропозиція

Спеціальна пропозиція

Відео будівель

новий рівень

Компанія, створена у 2003 році. На сьогодні у компанії 12 успішно реалізованих обєктів і чітке бачення своєї місії: ми будуємо майбутнє, в якому самі хочемо жити.

Надійність, чесність та компетентність – цінності, що лежать в основі діяльності компанії. Ці принципи ми втілили у кожній цеглині об’єктів, побудованих у різних сегментах: від житла економ-класу до класу Преміум. В цьому полягає особливість megainvestbud – ми розуміємо потреби людей і робимо все, щоб їх задовольнити. Компанія працює у 3-х секторах нерухомості: економ, бізнес та Преміум-клас.

відділ продажу

Megainvestbud- це, в першу чергу, люди, які працюють для людей. Ми розуміємо потреби клієнтів і радо йдемо їм на зустріч.

У 2018 році компанія вийшла на новий рівень сервісу. Це означає, що за 15 років роботи ми поєднали досвід і цінності компанії, і винайшли справжній баланс співпраці із клієнтами.

Співрозуміння — частина філософії megainvestbud. Нашою компанією були розроблені особливі програми лояльності, що підходять до абсолютно різних потреб.
Відділ продажу орієнтований розуміти людей, бажаючих придбати квартиру, тож радо допоможе у виконанні цього бажання у будь-якій життєвій ситуації.

Співробітники відділу продажу завжди готові показати бажаний об’єкт, відповісти на всі питання та обов`язково супроводять від самого початку і до моменту покупки. Важливо, що на всіх етапах придбання помешкання поруч із вами знаходиться жива людина — спеціаліст.

завжди на зустріч клієнту

Ми розробили програми лояльності, які дозволяють знайти вдале рішення у кожному окремому випадку.

Ціни фіксуються у гривні, тож ми не залежимо від коливань курсу валют. Ми гарантуємо максимальну прозорість при укладанні договору купівлі квартири. Крім того, ми супроводжуємо клієнта на всіх етапах придбання квартири – ми відповідаємо на всі питання до моменту укладення договору про купівлю, а після – наш департамент сервісу радо допомагає у вирішенні всіх побутових ситуацій. Ми пропонуємо гнучкі умови в плані умов оплати. Завжди є варіант альтернативних рішень.

Ми відкриті до діалогу з клієнтом, тому постійно нагадуємо про можливість індивідуального підходу.

турбуємось
про вас

megainvestbud – це компанія, орієнтована на потреби своїх клієнтів.

Енергоефективні будинки megainvestbud зберігають тепло взимку, прохолоду влітку і гроші в кишені власників квартир за комунальні послуги протягом всього року. Важливо сказати, що у більшості наших об’єктів передбачено автономне опалення. А це означає — істотне скорочення витрат в опалювальний сезон. Власник оселі може самостійно регулювати температуру у квартирі, а отже, і цифру у рахунках при сплаті комунальних послуг.

Департамент продажу з вами на зв’язку до моменту придбання помешкання, а департамент сервісу – після.

досвід трансформується
в інновації

За 15 років існування – 12 успішних проектів.

У 2018-му компанія накопичила досвід і вийшла на новий рівень сервісу і впровадження новітніх технологій у будівництві. Наші будинки — надійні і безпечні. Ми проектуємо і виконуємо всі конструктивні елементи з достатнім запасом міцності. У кожному новому проекті ми намагаємося обрати оптимальне джерело, яке в майбутньому дозволить економити кошти на обігрів приміщень.
Крім того, нас відрізняє широка географія будівництва, а отже у клієнтів є можливість обрати для себе найбільш зручне розташування.

Енергоефективні будинки, ексклюзивні проекти, зручні планування квартир, виняткові умови придбання – нам є, що запропонувати.

OUR GALLERY

Other Projects.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mib/megainvestbud.com.ua/www/wp-content/plugins/mkdf-core/shortcodes/image-map-gallery/image-map-gallery.php on line 280

Новини компанії

Контакти

Збираєтеся придбати квартиру?

Ми вам допоможемо! Залиште свої контакти по посиланню нижче і наші менеджери найближчим часом з вами зв’яжуться, що б допомогти підібрати найкращий варіант.