Райдужний черга 3

Перлина Роганського житлового масиву

Мікрорайон Райдужний - це житло економ-класу з приватним забезпеченням комунальних послуг від забудовника і уважним повсякденним сервісом.

Третя черга мікрорайону Райдужний являє собою дев’ятиповерховий монолітно-каркасний житловий будинок з газовим автономним опаленням в кожній квартирі та розташований на Роганському житловому масиві. Віддаленість від галасливого центру, чисте повітря, з вікон відкривається гарна панорама, а також поруч є все необхідне: дитячі садки, школи, магазини, ринок тощо.

Зелений район міста

Закінчення будівництва: 4 квартал 2021 року.

Клас нерухомості: економ

Адреса: вул. О. Зубарєва, 34

Метро: Індустріальна (10 хвилин)

Поверхів: 9

Секцій: 4

 

Кількість квартир

1 кімнатних: 216

2 кімнатних: 63

3 кімнатних: 9

Вдала транспортна розв’язка

Біля будинку коло тролейбусів і маршруток, найближча станція метро знаходиться в 10 хвилинах їзди.

В районі добре розвинена інфраструктура та транспортна розв’язка, а саме: наявність біля будинку кола тролейбусів та маршруток, близькість супермаркетів, наявність в безпосередній близькості школи та дитячого садка, в 10-ти хвилинах їзди на маршрутному автобусі від ст. метро «Індустріальна».

У кожній квартирі тепло, комфортно
і економно

Альтернативний вид комфортного доступного житла з упорядкованою інфраструктурою і автономним опаленням.

Мікрорайон «Райдужний» — це житло економ-класу, але завдяки своїм перевагам — автономному опаленню та приватному комунальному обслуговуванню, цей житловий комплекс заявляє про себе, як про житло найвищого класу у своєму сегменті. Облаштована прибудинкова територія, зелений район міста, розвинена інфраструктура — все для вашого комфортного життя.

Автономне опалення

У будинку передбачене автономне опалення в кожнiй квартирi. Це надасть змогу значно скоротити витрати на тепло в опалювальний сезон.

Монолітно-каркасна будівля

Монолітні плити створюють рівну поверхню стелі без швів. Відсутність громіздких несучих стін дозволяє втілити будь-які бажання замовника по плануванню квартири.

Безпечно 24/7

У будинку встановлено сучасну систему охорони від служби охорони «О-Мега»: сучасна система охоронної сигналізації з подальшим виїздом за сигналом «Тривога» групи швидкого реагування.

Уважний сервіс

Приватне забезпечення комунальних послуг від забудовника і уважний сервіс, що означає якісне виконання всіх комунальних зобов'язань перед мешканцями та готовність спільно вирішувати виникаючі питання.
ОБЕРИ СВОЮ КВАРТИРУ

Наявність квартир

завантажити каталог (.pdf)

Планування квартир

Ви можете завантажити електронний каталог проекту в якому Ви знайдете: генплан, планування квартир, візуалізацію проекту.

А також Ви можете скористатися сервісом наявності квартир.

третя черга

Хід будівництва

10
Випереджаючи графік

Повністю завершено кладку газоблоків всіх 10-ти поверхів в 3-му та 4-му під’їздах та розпочато кладку газоблоків в 1-му та 2-му під’їздах.

9
Завершено кладку газобетону

Завершена кладка газобетону на семи поверхах 3-го і 4-го під’їздів. Починаються роботи по обладнанню газобетонних блоків на восьмому поверсі.

8
Завершено монолітний каркас комплексу

Наразі 100% завершено монолітний каркас комплексу, завершена кладка газобетону на шести поверхах в 3-м і 4-м під’їздах.

7
Монолітний каркас завершений

Зведення монолітного каркаса завершено! Робочі продовжують зведення міжкімнатних перегородок і фасадних стін.

6
Заливка каркасу добігає свого кінця

Заливка каркасу добігає свого кінця, робочі продовжують зведення міжкімнатних перегородок наступного поверху і фасадних стін.

5
Завершення 10 поверху

На будмайданчику завершується зведення 10 поверху будинку третьої черги мікрорайону «Райдужний».

4
Зведення 10 поверху

Спеціалісти перейшли до зведення міжкімнатних перегородок наступного поверху і фасадних стін будинку третьої черги мікрорайону «Райдужний».

3
Зведення 9 поверху

Згідно з графіком, ведуться роботи зі зведення наступного 9 поверху будинку третьої черги мікрорайону «Райдужний».

2
Зведення 8 поверху

Ведуться роботи над зведенням 8 поверху будинку 3-ї черги мікрорайону «Райдужний»: встановлюються вертикальні конструкції для заливання міжповерхового перекриття.

1
Будівництво 5 поверху

Ведуться роботи над зведенням 5 поверху будинку 3-ї черги мікрорайону Райдужний: армування колон та установка опалубки для заливки вертикальних конструкцій.

Раніше
Контакти

Збираєтеся придбати квартиру?

Ми вам допоможемо! Залиште свої контакти по посиланню нижче і наші менеджери найближчим часом з вами зв’яжуться, що б допомогти підібрати найкращий варіант.

Телефон:
Email:
Адреса:
Харків
вул. О. Зубарєва 34
Адреса відділу продажу:
Харків
вул. Донця-Захаржевського, 6/8