Райдужний черга 3

Перлина Роганського житлового масиву

Мікрорайон Райдужний - це житло економ-класу з приватним забезпеченням комунальних послуг від забудовника і уважним повсякденним сервісом.

Третя черга мікрорайону Райдужний являє собою дев’ятиповерховий монолітно-каркасний житловий будинок з газовим автономним опаленням в кожній квартирі та розташований на Роганському житловому масиві. Віддаленість від галасливого центру, чисте повітря, з вікон відкривається гарна панорама, а також поруч є все необхідне: дитячі садки, школи, магазини, ринок тощо.

Зелений район міста

Закінчення будівництва: 4 квартал 2021 року.

Клас нерухомості: економ

Адреса: вул. О. Зубарєва, 34

Метро: Індустріальна (10 хвилин)

Поверхів: 9

Секцій: 4

 

Кількість квартир

1 кімнатних: 216

2 кімнатних: 63

3 кімнатних: 9

Вдала транспортна розв’язка

Біля будинку коло тролейбусів і маршруток, найближча станція метро знаходиться в 10 хвилинах їзди.

В районі добре розвинена інфраструктура та транспортна розв’язка, а саме: наявність біля будинку кола тролейбусів та маршруток, близькість супермаркетів, наявність в безпосередній близькості школи та дитячого садка, в 10-ти хвилинах їзди на маршрутному автобусі від ст. метро «Індустріальна».

У кожній квартирі тепло, комфортно
і економно

Альтернативний вид комфортного доступного житла з упорядкованою інфраструктурою і автономним опаленням.

Мікрорайон «Райдужний» — це житло економ-класу, але завдяки своїм перевагам — автономному опаленню та приватному комунальному обслуговуванню, цей житловий комплекс заявляє про себе, як про житло найвищого класу у своєму сегменті. Облаштована прибудинкова територія, зелений район міста, розвинена інфраструктура — все для вашого комфортного життя.

Автономне опалення

У будинку передбачене автономне опалення в кожнiй квартирi. Це надасть змогу значно скоротити витрати на тепло в опалювальний сезон.

Монолітно-каркасна будівля

Монолітні плити створюють рівну поверхню стелі без швів. Відсутність громіздких несучих стін дозволяє втілити будь-які бажання замовника по плануванню квартири.

Безпечно 24/7

У будинку встановлено сучасну систему охорони від служби охорони «О-Мега»: сучасна система охоронної сигналізації з подальшим виїздом за сигналом «Тривога» групи швидкого реагування.

Уважний сервіс

Приватне забезпечення комунальних послуг від забудовника і уважний сервіс, що означає якісне виконання всіх комунальних зобов'язань перед мешканцями та готовність спільно вирішувати виникаючі питання.
завантажити каталог (.pdf)

Планування квартир

Ви можете завантажити електронний каталог проекту в якому Ви знайдете: генплан, планування квартир, візуалізацію проекту.

А також Ви можете скористатися сервісом наявності квартир.

третя черга

Хід будівництва

10
Райдужний-3: вікна у 2-му під’їзді

Будівельні роботи йдуть з випередженням затвердженого графіка. В даний час проводяться роботи по монтажу вікон і балконних блоків в 2-му під’їзді. Також повністю завершено монтаж вікон і балконних блоків на всіх поверхах в 4-м і 3-м під’їздах.

9
Райдужний-3: випереджаючи графік

Будівельні роботи йдуть з випередженням затвердженого графіка. В даний час повним ходом йдуть роботи з монтажу вікон і балконних блоків, повністю завершено монтаж вікон і балконних блоків на всіх поверхах в 4-му під’їзді.

8
Райдужний-3: засклений 4 поверх

Будівельні роботи йдуть з випередженням затвердженого графіка. В даний час повним ходом йдуть роботи з монтажу вікон і балконних блоків, повністю завершено монтаж вікон на 4-х поверхах в 4 м під’їзді.

7
Час вікон

Повністю завершено кладку газоблоків всіх десяти поверхів у всіх під’їздах, розпочато роботи з монтажу огороджувальних металевих конструкцій балконів і лоджій. Розпочато підготовчі роботи по установці вікон.

6
Триває кладка газоблоків

Повністю завершено кладку газоблоків всіх десяти поверхів в 3-м і 4-м під’їздах і семи поверхів в 1-м і 2-м під’їздах.

5
Завершено кладку газоблоків

Повністю завершенщ кладку газоблоків усіх десяти поверхів у 3-м та 4-м під’їздах і чотирьох поверхів у 1-м та 2-м під’їздах.

4
Випереджаючи графік

Повністю завершено кладку газоблоків всіх 10-ти поверхів в 3-му та 4-му під’їздах та розпочато кладку газоблоків в 1-му та 2-му під’їздах.

3
Завершено кладку газобетону

Завершена кладка газобетону на семи поверхах 3-го і 4-го під’їздів. Починаються роботи по обладнанню газобетонних блоків на восьмому поверсі.

2
Завершено монолітний каркас комплексу

Наразі 100% завершено монолітний каркас комплексу, завершена кладка газобетону на шести поверхах в 3-м і 4-м під’їздах.

1
Монолітний каркас завершений

Зведення монолітного каркаса завершено! Робочі продовжують зведення міжкімнатних перегородок і фасадних стін.

Раніше
Контакти

Збираєтеся придбати квартиру?

Ми вам допоможемо! Залиште свої контакти по посиланню нижче і наші менеджери найближчим часом з вами зв’яжуться, що б допомогти підібрати найкращий варіант.

Телефон:
Email:
Адреса:
Харків
вул. О. Зубарєва 34
Адреса відділу продажу:
Харків
вул. Донця-Захаржевського, 6/8